2733
2739
عنوان

عروسسیییی نزدیکه🤗

251 بازدید | 20 پست

عروسی اسفنده 

عروسی تو باغه و خانم آقایون قاطین

پسرعموم قبلا خاستگارم بوده

مهمه من چی بپوشم 

دلم میخاد چون آقایونم هستن یه پیراهن بلند و یه مانتو بلند روش که گاهی مانتومو در بیارم

برا ( مانتووپیراهن  )چه رنگ و مدلی پیشنهاد دارین اگه پیشنهاد بهتر دارین بدین خوشحال میشم

(من مجردم قدم و وزنم معمولیه صورتم خوبه و دوس جونیا نگین بستگی داره چی بهت بیاد چون خیاطم میگه همچی بهت میا )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متنفرم که رو لباس مجلسی مانتو پوشیده بشه خب از همون اولش یه لباس بلند و استین دار بگیرید😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2728

مانتو چرا یه پیرهن با حجاب بدوز مانتوام نپوش دیگه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

باحرفت که گفتی خواستگارت بوده میخوای چش همرو در بیاری نه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
تو خیابون که از ماشینم پیاده بشی یه مانتو رو پیرنت نمیندازی🤔

عزیزم یه بار دیگه متنتو بخون که نوشتی تو خود مراسم میخوای مانتو بپوشی

2706