2733
2734
عنوان

ختم مجرب

343 بازدید | 44 پست

خانما به دادم برسين يه ختمي كه ازش خاجت گرفتين و بهم بگين چندين ماهه درگير يه مشكلي هستيم كه زندگيمونو نابود كرده شوهرم داغون شده كمكم كنين 

دعاي مشمول، دعاي مقاتل، دعاي ناد علي، سوره حشر، سوره يس، دعاي سريع الاجابه، نماز حاجت تمام اينا را ٧ ماهه انجام دادم نتيجه نگرفتم زيارت عاشورا به روش حق شناسم گرفتم حتي

124000 صلوات❤️🙏

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من از ديشب شروع كردم خيلي اميدوارم بهش😍😎

صد در هزار امید داشته باش، سیل صلوات هر مشکلی که جلوش باشه رو از سر راه بر میداره

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ❤️

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***
كار شوهرمه جايي قراره استخدام شه دكترا داره ٧ ماهه سر كار گذاشتنمون الانم اومده ميگه شايد كلا نشه&nb ...

حسود توی زندگیتون دارین ؟ چشم زخمو اینا ؟ 

اهل نماز که هستی گلم ؟

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
حسود توی زندگیتون دارین ؟ چشم زخمو اینا ؟  اهل نماز که هستی گلم ؟

نميدونم والا داريم يا نه ولي فكر كنم از طرف فاميل من باشه 

مطمئن نيستم 

هستم ولي اينقدر جواب نگرفتم يه مدته ترك كردم

2706