2737
2739
عنوان

کک اومده تو خونمون

211 بازدید | 15 پست

بچه ها ما رفته بودیم سفر خونه روستایی

کک اوردیم تو پتوهامون انگار

همه رو شستیم ولی نیش میزنه هنوز

هر شب جای جدید میزنه

شوهرم یکیشو گرفت اما بازم هست انگار 

چه غلطی کنیم

به زودی در این مکان تیکر بارداری من هم نصب خواهد شد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فط باید سم پاشی کنید وایی خدا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

وااااای واویلا که یکیشون میشه صد تا فقط باید سم پاشی کنید و دوروز بزنید بیرون از خونه لای پتو و بالش و لباس و همه چی بعدم کمرو سفت ببندی و از دم بشوری که سموم بره از وسایل و لباس و پتو.کارت دراومد میخورن ادمو لعنتیا

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇
2738
سم پاشی فقط . لا مصب تیکه تیکه میکنن. خونه رو باید بگید براتون سم پاشی میکنن تا یک روزم نباید توی خو ...

واقعا؟ از بیرون بگیم بیان؟؟ 

وای یعنی اسم کک میاد من تمام بدنم کهیر میزنه 😑

انقدددددددد منو نیش زدن 

یه بار رفتم روستا انقدر نیشم زده بودم بی حال شده بودم. 

کاربر دختری از جنس غم هستم، کاربری قبلیم به دلیل 30یا30تعلیق شد.// فکر کنم نی نی یار شب با من خصومت شخصی داره 🤔😕//  دعا کنید به بزرگترین آرزوم برسم.
وااااای واویلا که یکیشون میشه صد تا فقط باید سم پاشی کنید و دوروز بزنید بیرون از خونه لای پتو و بالش ...

ای بابا بیچاره شدم کل پتوها رو شستم ولی نرفت

یک سم مخصوص داره از اون باید بزنید .سریعتر هم سمپاشی کن اگر برن داخل چوبها مثل کمد دیواری خیلی سخته& ...

یا خدا 

ای بابا بیچاره شدم کل پتوها رو شستم ولی نرفت

خب اینا تخم گذاشتن زیاد شدن فقط سم بزنید ..تابرن لعنتیا بد جونورایی هستن نیش میزنن بادددد میکنه پوست پفک میشه😅

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇

نه بابا اینقدر هم سخت نیست همه جا رو جارو برقی کنید وهمه لباسها وپتو هارو دوروز توافتاب پهن کن سم کک وساس از عطاری بگیر بریز زیر فرشها وگوشه های خونه بعد سه چهار روزم جارو برقیش کن

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2706