2733
2734
عنوان

از من گذشت شما مثل من نباشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 60 پست
یعنی همون پریود نشدن .. دکتر برید .. ان شا ا.. که خیره 

یه ماهم قرص نخوردم و جلوگیری هم نداشتم باردار نشدم البته بچه نمیخام . تازه سونو دادم یه کیست داشتم رفع شده . ممنون عزیزم انشالا شماهم سلامتی اون بدست بیارین و نی نی خوشگل هم بیارین .

یه ماهم قرص نخوردم و جلوگیری هم نداشتم باردار نشدم البته بچه نمیخام . تازه سونو دادم یه کیست داشتم ر ...

سلامت باشین قربان شما ..

کار دنیا جالبه .. من بچه نمیخواستم ... ولی الان که ممکنه نشه .. نظرم عضو شده .. البته سلامتی از هر چیزی مهم تره در حال حاضر

قربان شما .. ان شا ا.. برای شما هم بهترینها پیش بیاد

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا عین شمام به خاطر کارم نمیتونم بچه بیارم ولی قرص ضد بارداری نمیخورم

تحت نظر دکتر هم هستم

چرا 4 سال خوردی 

یکی نبود بت بگه نباید بخوری

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
کسی این شرایط رو تجربه کرده ؟ گفت الان احتمالا دیواره ی رحمت به قدری نازک شده که قابلیت بارداری ...

سلام ساره جان

خودتو سرزنش نکن

عزیزم یه دوره دارو مصرف میکنی دیواره دوباره قوی میشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731

ینی اگه قرص طولانی بخوریم نازا میشیم...پس یادم باشه بچم ک ب سلامت ب دنیا اومد حتما بخورم...

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2740
کسی این شرایط رو تجربه کرده ؟ گفت الان احتمالا دیواره ی رحمت به قدری نازک شده که قابلیت بارداری ...

نگران نباش عزیزم با یه سری دارو حل میشه مشکل دیواره رحمت فقط مرتب برو دکتر و سونو تا چک بشی مشکل حادی نیست

سلام ساره جان خودتو سرزنش نکن عزیزم یه دوره دارو مصرف میکنی دیواره دوباره قوی میشه

قربونت برم آش رشته جانم .. حالم خرابه ها ..خراب .. ان شا ا... مرسی دوستم 

منم دقیقا عین شمام به خاطر کارم نمیتونم بچه بیارم ولی قرص ضد بارداری نمیخورم تحت نظر دکتر هم هستم ...

از بس سرخودم .. از بس به خودم مطمئنم ... 

خواهر من مجرده ولی به خاطر pco بودن دو ساله داره قرص Ld میخوره. ب نظرت به مشکل میخوره بعدها؟؟؟

دکتر خیلی خوب بگو بره .. اگر تهرانی بهت معرفی کنم 

قربونت برم آش رشته جانم .. حالم خرابه ها ..خراب .. ان شا ا... مرسی دوستم 

نگران نباش 

من کلی مشکلات ناباروری ثانویه داشتم

با جلوگیری باردار شدم دخترمو😶استرس نداشته باش فقط

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706