2737
2739
عنوان

از من گذشت شما مثل من نباشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 60 پست
مگه تو کلاس آموزشی قبل عقد بتون نگفتن که دائم قرص مصرف نکنین و هرچند وقت یکبار روش جلوگیریتون رو عوض ...

ما کلاس نداشتیم ! اون تایمی بود که گفتن برید همتون بزایید جلوگیری آموزش نمیدیم !

البته این تقصیر من رو رد نمیکنه .. هم تنظیم گذروندم .. هم خیر سرم در این اجتماع هستم باید تحقیق میکردم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
رازیانه دم کن بخور سیاهدانه و عسلم خوبه پریود میشی اگه وقت داری برو بادکش رحم تا پریودیت دوباره منظم ...

مرسی عزیزم .. دارم سیاهدانه با عسل میخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دارو میخوری که پریود نشدیه؟

نه دو ماهه قرص نمیخورم .... ولی پری نشدم  دکتر میگه بهش میگن آمنوره بعد از قرص.. سونو و آز نوشته .. گفت نتیجش رو بیار ببینم ذخیرت چه قدره ، شرایط رحمت چطوره ...

2731
پلی کیستیک داری دیواره رحمت دوباره کلفت میشه 

جدی ؟

فعلا که در شوکم .. جحالب اینه که همین الانشم هنوزز برای بچه دار شدن مردد بودم ... ولی دکتر گفت وقتی مشکلت حل بشه باید اقدام کنی

نه دو ماهه قرص نمیخورم .... ولی پری نشدم  دکتر میگه بهش میگن آمنوره بعد از قرص.. سونو و آز نوشت ...

ان شاءالله خدا شفا بده خوب میشی نگران نباش

♥🤵👰♥ 💃آهاااای 📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2738
جدی ؟ فعلا که در شوکم .. جحالب اینه که همین الانشم هنوزز برای بچه دار شدن مردد بودم ... ولی دکتر گف ...

راس میگه اگه قصد داری بچه داشته باشی زودتر به فکر باش 

♥🤵👰♥ 💃آهاااای 📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
آره به خودت برس درست میشه نگران نباش بچه دار هم میشی پیش دکتر خوب برو 

مرسی عزیز دل ... ان شا ا... ... خداوند بهتون بهترینها رو عطا کنه

کسی این شرایط رو تجربه کرده ؟ گفت الان احتمالا دیواره ی رحمت به قدری نازک شده که قابلیت بارداری ...

آمنوره یعنی چی ؟! منم سه ماهه پریود آنچنانی نمیشم چند قطره فقط اونم با کلی گرمیجات خوردن 

آمنوره یعنی چی ؟! منم سه ماهه پریود آنچنانی نمیشم چند قطره فقط اونم با کلی گرمیجات خوردن 

یعنی همون پریود نشدن .. دکتر برید .. ان شا ا.. که خیره 

2706