2737
2734
عنوان

بچه دومم ....

686 بازدید | 57 پست

سلام دوستا صبحتون بخیر 

بچه اولم دختره کلاس اول ...دیگه بچه نمیخواستم ولی خب به خاطر بی احتیاطی باردار شدم ،گفتم اشکال نداره خدا رو شکر دخترم تنها نمیمونه یه خواهر واسش میارم ...تموم فکر و ذکرم دختر بود اصلا یه درصد احتمال نمیدادم پسر باشه ...رفتم سونو پسر بود ....

دخترم همش میگفت خواهر میخوام کلیی ذوقش و داشت 

نمیدونم چرا خوشحال نیستم 

خدایا ناشکری نمیکنم ولی تموم وجودم حس میکرد دختره ...

اصلا در خودم مادر یه پسر بودن و نمیبینم 

انگار با روحیم سازگار نیست 

نمیدونم ،نمیتونم خودم و قانع کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا ترازوهاتون  میزون نیس خدا وکیلی من سر در نمیارم  یکی میناله چرا دختر شد یکی میناله &nb ...

نمیدونم چراااا ...

ولی اصلا از نظر روحی یا چمیدونم ....

درخودم مادر یه پسر بودن و نمیبینم ...

نمیتونم ارتباط برقرار کنم ...

طبیعیه.منم بچه نمیخواستم به خاطر دخترم تنها نباشه دوباره باردار شدم .دخترم خواهر میخواست.خودمونم دلمون میخواست دختر باشه ولی خدا نخواست.نمیتونستم اصلا ارتباط برقرار کنم باهاش.ولی گفتم خدا هر چی تو بخوای فقط بهترینها رو برامون رقم بزن.و سعی کردم ناشکری نکنم و پذیرفتم الانم کنارم خوابیده دو ماه و نیمشه خیلی هم شیرینه.ما چون سالهای زیادی دخترداشتیم فکر میکنیم نمیشه ولی میشه

2738
چرا ترازوهاتون  میزون نیس خدا وکیلی من سر در نمیارم  یکی میناله چرا دختر شد یکی میناله &nb ...

والا به خدا دیونمون کردن..یکی توان مادر پسر شدن رو نداره یکی توان مادر دختر شدن رو..انگار مثلا قرار واسه پسر چه کار کنن که واسه دختر نمیکنن..

چرا کاربری من و ازم گرفتین  

من برعکس بودم همش فکر میکردم پسر دار میشم ولی دختر بود بچه دومم اولش خیلی تو حالم خورد ولی الان که دنیا اومده همش میگم خدایا شکر که دختر شد وقتی به دنیا بیاد میشه همه وجودت حالا هر جنسی باشه بهش عادت میکنی نگران نباش البته همسر بسیار حیوان و آشغالی دارم که ذره ای درک نداره

نمیدونم چراااا ... ولی اصلا از نظر روحی یا چمیدونم .... درخودم مادر یه پسر بودن و نمیبینم ... نمی ...

منم نمیدیدم ولی اون حسه یواش یواش میاد‌.ولی خواهش میکنم عاجزانه توروخدا ناشکری خدا رو نکنید

خداروشکر جنست جور شد خوشحال باش لذت مادر یه دختر بودن رو چشیدی الان خدا یه پسرم بهت داده که لذت هردو ...

خدا رو شکر ....

ولیی نمیدونی چقدرررررررررر دلم یه دختر دیگه میخواست ...

خدا از دلم خبر داشت 

احساس میکنم خدا دوستم نداشت 😔

فبل زایمان درست میشه این حست. اینم اصلا معنی نداره که میگی در خودم نمیبینم مادر پسر باشم. این حرفا الکیه. فک کن دنیا بیاد چقدر از اینکه نمیخواستیش عذاب وجدان میگیری. کار خوبی ام نکردی هی به بچه ی اول گفتین خواهرت آبجیت. پسر خیلی ام خوب و شیرینه طفلکیا مگه چشونه؟! 

2706