2733
2734
عنوان

ترکیه است دیگر!!!

897 بازدید | 26 پست
ﺗـــُﺮﮐﯿﻪ ﺍﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ ... . . . . . . . . . . . . . . ﮔﺎﻫﯽ ﻓﯿﻠﻢ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﺷﺼﺖ ﻫﺰﺍﺭ ﻗﺴﻤﺖ ... ﺁﺧﺮﺷﻢ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﯽ ﮐﯽ ﺑﭽﮥِ ﮐﯿﻪ ؟ ﮐﯽ ﺷﻮﻫﺮِ ﮐﯿﻪ ؟ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺑﭽﻪِ ﮐﯽ ﺑﻮﺩ ؟ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﻋﻤﻮﺷﻪ ﻫﻢ ﺑﺎﺑﺎﺵ؟ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻮﻣﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﭼﺮﺍ ﻟﺒﺎﺱ ﻋﺮﻭﺱُ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ؟ ﺍﯾﻦ ﺁﻗﺎﻫﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﻫﻢ ﺩﺍﻣﺎﺩِ ﻃﺮﻑِ ،ﻫﻢ ﺷﻮﻫﺮ ﺯﻥِ ﻃﺮﻑِ ، ﻫﻢ ﭘﺪﺭِ ﺑﭽﮥِ ﺩﻭﺳﺖِ ﺯﻥِ ﻃﺮﻑِ؟ (ﻫﻤﺸﻮﻧﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺷﯿﮑﻢِ ﻣﺎﺩﺭﺷﻮﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭن
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جالب اینجاس ک همیشه تو فیلماشون پسر پولدارا عاشق دختر بیچارهه و ترجیحا خدمتکاره میشه و دختر پولداراش عاشقه یه پسره بیچاره و در جا با یه بار رد شدن از بغل هم باردار میشن......اصلا قدرت باروریشون خیلی بالاس لامصبا
"دلم گرفته است" نه این ک کسی کاری کرده باشد نه.........من انقدر ادم گریز شده ام ک کسی کارش ب اطراف من هم نمیرسد.......دلم گرفته است ک انچه هستم را نمیفهمند.......و انچه هستند را میپذیرم......و دنیا هم ب رویش نمیاورد این تناقض را.......
همیشه هم ادم بده تا قسمت هزارم همه رو میکشه و از پا در میاره و تو قسمت اخر یا تصادف میکنه قطع نخاع میشه یا میمیره یا ........خلاصه ک تو قسمت اخر یه بلایی سرش میاد......
"دلم گرفته است" نه این ک کسی کاری کرده باشد نه.........من انقدر ادم گریز شده ام ک کسی کارش ب اطراف من هم نمیرسد.......دلم گرفته است ک انچه هستم را نمیفهمند.......و انچه هستند را میپذیرم......و دنیا هم ب رویش نمیاورد این تناقض را.......
2738
تو عمر گل لاله کم مونده بود نجیب خان هم باردار شه از چنار.......
نمونش همین نارین فقیر با فیرات پولدار ........کنان پولدار با لامیای فقیر ........توپراک فقیر با چنار مایه دار .......یوسف پولدار با حوای فقیر ی........
ووووووووواااااااالللللللللله
علی عمر پولدار با سودای فقیر............. این سودا که حرومش باشه علی عمر..... ایگیت فقیر با منور پولدار.... چرا این اتفاقات ایران نمیوفته؟
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
2706