2737
2734

من هیچی حالمو مثل با خدا بودن عوض نمیکنه اینکه  برای لحظه ای لیاقت پیدا میکنم ک در برابرش سجده کنم ارامشی بهم میده ک هیچ جا پیداش نکردم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ارامش دارم وقتی میخونم

خعلـــــــــــــــــــــــــــــی زیاد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731
2738

میخونم چون امر خداست و برای تشکر از نعمتایی که داده 

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌

بهش فک میکنم بعضی وقت دوسدارم بخونم 

اما نمیخونم چون حوصلم نمیشه چون دوسندارم تند تند بخونم دوسدارم اگه یروزی خواسم نماز بخونم باعشق بخونم دوسدارم لذت ببرم ازخوندنش دوسدارم ازصمیم قلب بخونم 

این حسارو ندارم وگرنه میخوندم

😇