2733
2734
عنوان

دکتر زنان خوب در غرب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 11581 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برا جفت بچه هام پیش دکتر بیک زاده رفتم. چون سختم بود مسیر دور برم. باید به نظرم توام یه جا نزدیک خونتون بری. چون ماهای اخر واقعا سخت می شه. دکتر بیک زاده هم با تجربس هم کارتو سری را می ندازه. منشیشم خیلی باحاله

2728

سلام دوستان من یه دکتر خوب و خوش برخورد میخوام تو محدوده جنوب غرب 

میخوام چکاپ های قبل بارداری رو برم و تشکیل پرونده بدم

واسمم مهمه دکترم اولویتش رو زایمان طبیعی باشه و اگر نشد رو سزارین هم تبحر داشته باشه

اگر کسی میتونه معرفی کنه ممنون میشم

خواهر مکن تحت نظر دکتر مظفری کرمانی هست منم چند بار برای معاینه باهاش رفتم خیلی دکتر خوب و با اخلاقیه و برای مریضم خیلی وقت می ذاره

آدرس : جنت آباد بین همت و ایرانپارس ابتدای خیابن بیست متری گلستان پلاک 89 طبقه اول

2738

دکتر موسوی زاده واقعا خوب و مهربونه و همیشه به بیماراش وقت میده و زمان میزاره واسشون و الانم که سخته برای بعضی ها که برن مطب و پیششون یه برنامه مشاوره و نوبت دهی انلاین درست کرده تا همونجا بیمارا باهاشون در ارتباط باشن و تازه من از اونجا نوبت گرفتم و راحت رفتم مطبشون و سر وقتم ویزیت شدم داخل سایتشون هست قسمت نوبت دهی http://drmoosavizadeh.ir/

من سمت صادقیه و آیت الله کاشانی یه خانم دکتر خوب میشناسم که خودم رفتم و راضی ام برای درمان عفونت واژن

هم هزینه اش خوب بود و هم معطل نشدم با اینکه مراجعه کننده داشت

خانم دکتر آزاده مهدیان اینم شماره مطبش

44093233

2706