2733
2739
عنوان

چطور یک برنامه فشرده درسی بنویسم؟؟

331 بازدید | 11 پست

هیچی بلد نیستم 

هیچ منابعی هم نمیشناسم کمکم کنن 

ممنون اگر راهی بلدید پیش پام بزارید 

دوازده تا کتاب درسی رو باید در عرض تقریبا چهارماه تموم کنیم. 

کنکور داری؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظام قدیم؟ چه رشته ای

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2731
نه عزیزم برای یکی از اقوام نزدیکم پرسیدم  قراره اقدام به دریافت دیپلم کنه. بزرگسالان

سلام خانمی وقتت بخیر...

یه جایی نظر دادی که واسه لک صورت راه درمان داری ، لطف میکنی راهش رو بهم بگی...

حتما تا الان هم کیبوردت درست شده دیگه بعد3 سال...

سلام خانمی وقتت بخیر... یه جایی نظر دادی که واسه لک صورت راه درمان داری ، لطف میکنی راهش رو بهم بگی ...

تو تاپیکهام فکر کنم باشه 

این ماسک هم بابت لک پوست نبود . در رابطه با لطافت  و نرمی پوست بود 

عسل . آرد برنج.  شیر . آبلیمو خیار .جعفری 

شیر رو گرم کن . عسل بریز . بعد آرد برنج. مثل کرم میشه. بعد ولرم که شد خیار رنده و جعفری بریز.  و آبلیمو اضافه کن . استفاده کنید

2738
نه عزیزم برای یکی از اقوام نزدیکم پرسیدم  قراره اقدام به دریافت دیپلم کنه. بزرگسالان

ماندگار جون شرمنده اینجامیپرسم اون ماسک محشر که گفتی چیه تو یه تاپیک دیدم قفل شده

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

سلااااام ماندگارجون.من ازخواننده های قدیمی تاپیکتهاتون هستم.حتی قبل ازینکه عضو اینجا بشم.خیلی توحال وهوای گفتنی هات میرفتم.خیلی پیگیر نوشته هاتون بورم.حتی یه مدت میرفتم وبلاگتون ومیخوندم تادیگه چیزی ننوشتین.ازونموقع خیلی وقتهابیادتون می افتادم وعلاقمندبودم ازحال وهواتون باحبربشممثل یه دوست که البته همونمیشناسیم.امشب دوبازه رفتم وبلاگ سربزنم ودیدم کلا پیام تعطیلی داده سایت.خیلی دلتنگ شدم ویدفعه بسرم زدبیام اینجا اسمتونوسرچ کنم.فک نمیکردم اینحاهنوزعضوباشین وقتی فهمیدم خیلی خیلی خوشحال شدم.انشاالله که خوب باشین وقت کردی یه خبرازخودتون بدید.ممنونم.

سلام ماندگار عزیز 

من هر وقت بیام نی نی سایت حتما به تاپیکت سر میزنم ببینم تقریبا دو ساله ننوشتی دیگه 

خیلی دوست دارم بدونم چی شد بالاخره 

رابطه ات با همسرت چی شد 

من خیلی وقت بود میخوندمت از زمانیکه وبلاگ مینوشتی 

کاش بازم بیای بنویسی 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛

سلام عزیزم امیدوارم خوب باشی من سالها قبل وبلاگها تو می‌خوندم بعد هم تاپیکاتو 

کاش میومدی از خودت خبر میدادی 🥺

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛