2733
2734

من فقد یه روز به پسرم شیرخشک دادم.اون روزی که شیرخشک دادم ۲ بار مدفوع کرد.ولی بعدش ۴ روز دشویی نکرد.بردیم دکتر شیاف داد فورا مدفوع کرد.ولی الان دوباره ۳ روزه که مدفوع نکرده.چیکار کنم خیلی ناراحتم

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  

چند وقتشه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه ماهو ۳ روزش

پس خيلي كوچولو هس بخواي هرچي بدي بايد با دكتر مشورت كني.پسرمن٨ماهشه دكتر پودر پيدرولاكس داد

تو ميتوني خودت غذا هاي ملين بخوري كه از شيرت ني ني هم بخوره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2740
پس خيلي كوچولو هس بخواي هرچي بدي بايد با دكتر مشورت كني.پسرمن٨ماهشه دكتر پودر پيدرولاكس داد تو ميتو ...

پودر پیدولاکس هم داده اتفاقا ولی نمیخام ازاون استفاده کنم میترسم

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  

وای این نی نی های گناهی که از بچگی یبوست دارن تقریبا بیشترشون تا اخر عمر درگیرن. اخرم شقاق و بواسیر و تبلی روده میگیرن. از روزی که نینیت به غذا افتاد غذاهای ملین بده. اصلا هم دور مقعدش چیزی نمال یبوست از روده کوچیک شروع میشه با مالیدن چیزی دور مقعد فقط باعث عفونت و زخم و شقاق میشه. فقط شیاف مجازه تو این سن

روانشناسی کودک