2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام ببخشید شما واسه چی رفتین ؟

من که واقعیت برای پوست رفتم ولی  دوستانم برای میگرن و ناباروری و مخضوصا رژیم چاقی رفته بودند که خیلی راضی بودند

من هم اول به سفارش دوستانم رفتم که از نتیجه بسیار راضی بودم و الان هم خودم و خانوادم هر بیماری داریم دیگه میریم پیش دکتر    

2738

هستی عزیزم؟من ب پیشنهاد دوستم و دعوت اون اومدم یزد چون خیلی تعریفشو کرده بود، الان حدود ۴روزه دارم طبق دستوراتش عمل میکنم هنوز تغییر خاصی ندیدم، من پوستم صافه صاف بود یهو شروع کرد جوش زدن خیلی نگرانم بنظرت اوکی میشه؟خودش گفت بعد یکماه صورتت درس میشه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
سلام برین دکتر اسفندیاری من بیشتر پسندمه 

سلام عزبزم من ک برگشتم شهر خودمون ولی داروهای کاظمینیو دارم استفاده میکنم یک هفتس تقریبا رفع شده خداروشکر خیلی خوشحالم باورم نمیشع

سلام عزبزم من ک برگشتم شهر خودمون ولی داروهای کاظمینیو دارم استفاده میکنم یک هفتس تقریبا رفع شده خدا ...

میشه دستورش به منم بگین احتمالا باید صبح ناشتا بهتون از اون پودر نمیدونم اسمش چی بود داده باشه درسته؟

میشه دستورش به منم بگین احتمالا باید صبح ناشتا بهتون از اون پودر نمیدونم اسمش چی بود داده باشه درسته ...

دقیقا

ماالجبن هرروز صبح ناشتا بهم داده ۳قاشق توی ی لیوان اب جوش

شربت سکنجبین عنابی قبل ناهارو شام

یدونهم پماد داد صدلکه

بعدم گفت حدود ۴روز اول صورتتو بخور بابونه بده

ی رژیم سختیم داد گفت طبق این تا یکماه پیش میری یکسری عذاهارو حذف کرد

دقیقا ماالجبن هرروز صبح ناشتا بهم داده ۳قاشق توی ی لیوان اب جوش شربت سکنجبین عنابی قبل ناهارو شام ...

الان صورتت خوب شوع عزیزم؟ دیگه جوش نمیزنه؟صاف صاف شده؟ و لکم ندارع؟

قبل از اینکه برین چجور بود وضعیت صورتتون؟

و هزینه داروهاشون و ویزیت کلا چقدر شد؟

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
2706