2733
2734
عنوان

دیده شدن حنین

1606 بازدید | 11 پست
سلام بچه ها.من هفته پیش روز 2شنبه باید پریود میشدم که نشده. بی بی چک گذاشتم مثبت شد. به حساب خودم فردا 5هفته تموم میشه. من چون سابقه 2بار حاملگی پوچ داشتم کی میتونم ازپوچ نبودن حاملگیم با خبر بشم. درضمن چند تا لکه خیلی کمرنگ دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکههههههههههههه گلم الان بری سونو میگه داخل رحمه یا نه من 4هفته رفتم.لکه بینی مال جایگزینی تو رحمه برو دکتر بهت شیاف میده تا میتونی خودتو تقویت کن نشاسته و چیزای نشاسته دار بخور جنینت رشد کنه اب هویج و گل کلم عالین برا رشدش اصلا هم نترس
2740
از هفته 8 قلب جنین شروع به تثیدن می کنه زودتر از این نرو که اگه بری و صدای قلبش رو نشنوی فقط واسه خودت نگرانی درست کردی
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
بچه ها من اولین روز آخرین پریودم 11 خرداد بوده......یعنی الان هفته 6 تمام شده.......دکتر گفته 11 مرداد بیام واسه سونو.....یعنی اون موقع هفته 8 تمام شده....یعنی اون موقع صدای قلبش شنیده میشه؟واسه منم می زاره که بشنوم؟خیلی دوست دارم منم بشنوم.....سونو معمولیه یا واژینال؟من از سونو واژینال متنفرم....واییییییییییی
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد