2737
2739
عنوان

امپول پروژسترون

36 بازدید | 8 پست

دکتر واسه اینکه پری ام بیاد دوتا بهم داده اما نگفت چطوری بزنم دوتاشو باهم میزنن یا .....

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
با هم

شما خودت زدی اخه خیلیا میگن باهم ضرر داره حالت بد میشع 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما خودت زدی اخه خیلیا میگن باهم ضرر داره حالت بد میشع 

نه عزیزم باهم نباید بزنی یکی رو مثلا امروز ساعت 6زدی اون یکی رو هم فردا ساعت 6بزن پری میاد

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
نه بابا هیچیت نمیشه من هر شب دوتا باهم دارم میزنم

شما احتمالا گلم مشکلی داری که دگتر برات اینجوری تجویز کرده برای پریود شدن باید توی دو روز باشه اصلا ممکنه با همون اولی بشه

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
شما احتمالا گلم مشکلی داری که دگتر برات اینجوری تجویز کرده برای پریود شدن باید توی دو روز باشه اصلا ...

نه من حاملم برا اون میزنم منظورم اینه حال کسی بد نمیشه اکثرا هم دکترا برا پریود شدن دو تا باهم تجویز میکنن🙏🏻

2738