2737
2739
عنوان

شوک تولد نوزاد

537 بازدید | 29 پست

سلام

من الان دوماهه زایمان کردم

حدود پنجاه روز خونه مامانم بودم

چون بچه ام کولیک شدید و گریه های شبانه روزی داره مامانم خیلی کمکم کرد

الان ده روزیه اومدم خونه خودم اما بشدت احساس تنهایی و بدبختی میکنم ، اصلا تحمل تنهایی با بچمو ندارم ، حس میکنم نمیتونم نگهداریش کنم ، حس میکنم زندگی قبلم نابود شده و دیگه هیچی سرجاش نیس ، به هیچ کاریم نمیرسم ، خونم نامرتبه غذا وقت نمیکنم بپزم ، کلا دراختیار دخترمو و گریه هاشم

بنظر شما طبیعیه؟؟

یعنی بعدا شرایط خوب میشه؟

به وجود بچم عادت میکنم؟؟

یا افسرده شدم ؟؟😢😢😢

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه گلم...هرجی بگذره بهتر میشه.اینروزا چشم به هم بزنی تمومه...قرص آهن بخور و بدون همه ی ماها هم خونمون کثیف بوده و هم غذا نمیپختیم تو اون روزا

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
2728

طبیعیه منم این روزارو گذروندم.سعی کن کارای خونه رو انجام بدی خیلی رو روحیت تاثیر داره.باعث آرامشت میشه اگه ماشین دهرین هرشب بریدبیرون بچرخین بچه هم تو ماشین آرامش میگیره.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

بزار از ۶ماه ب بعدش لذت مسلری ازش بخصوص ۸ماه ب بعد 😃

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بزار از ۶ماه ب بعدش لذت مسلری ازش بخصوص ۸ماه ب بعد 😃

واقعا عزیزم؟

انقدر برا اومدنش ذوق داشتم نمیدونم چه مرگیم شده 😢

جدی،؟؟😭😭 آخه شیرخودمو میخوره دارو نمیتونم بخورم که 

حتما لازم نیست دارو بخوری با مشاورصحبت کن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
طبیعیه...من که خودم هم با نی نی گریه میکردم اگه کسی هست بیاد پیشت کمک باشه که چه بهتر ولی خوب با گ ...

دقیقا منم باهاش گریه میکنم

احساس بدبختی میکنم

دیگه خیلی کسی پیشم بوده 

حس میکنم باید روپای خودم واستم

2706