2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تازگی رفتم سونو گردن بهم گفتن ندول تیروئید داری😖

مال همسرم تو ریه ست سی تی اسکن کرده جوابش امده همه چیز نوشته خوبه فقط همین ندول زده ۴ میلی متر

میشه واسه مشکلی که دارم یه صلوات بفرستین😘🙏
2731
مال همسرم تو ریه ست سی تی اسکن کرده جوابش امده همه چیز نوشته خوبه فقط همین ندول زده ۴ میلی متر

من به دکترم گفتم چیه میگه گره برام آزمایش و سونوی مجدد نوشته خیلی نگران شدم

انشالله که چیزی نیست

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖

سلام خوبید؟ میبخشید مزاحم میشم. مشکل همسرتون جدی بود؟ همسر منم همین مشکل رو داره دسترسی به دکتر ندارم  حالم اصلا خوب نیست. 

2738
سلام خوبید؟ میبخشید مزاحم میشم. مشکل همسرتون جدی بود؟ همسر منم همین مشکل رو داره دسترسی به دکتر ندار ...

نه عزیزم دکتر اون موقع گفت که مشکلی نیست خیلی کوچیکه و مهم نیست

خدا رو شکر.ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادین. دعا کنید مشکل همسر منم جدی نباشه.

قربونت عزیزم.

انشاالله که چیز مهمی نیست نگران نش🙏

سلام ۷ میلی متر بود.خدا رو شکر دکتر گفت چیزی نیست. 

ممنونم عزیزم که جوابمو دادی نمیدونی چقدر نگرانم منم یه ندول ۳میلی متری دارم دکتر گفته شش ماه دیگه باید چک کنم به شما در مورد چک کردن چیزی نگفتن 

همسر شما هم مثل من به طور اتفاقی متوجه ندول شدن ؟ 

[QUOTE=181477350]ممنونم عزیزم که جوابمو دادی نمیدونی چقدر نگرانم منم یه ندول ۳میلی متری دارم دکتر گفته شش ماه دیگه با ...[/QUOT

خواهش میکنم عزیزم.  همسرم شدید سرفه میکرد.گفت شاید کرونا گرفتم.رفت دکتر اونم اسکن ریه نوشت. کرونا نداشت.ولی متوجه شدیم ندول داره. من خیلی نگران بودم ولی دکتر گفت چیز مهمی نیست. حتی نگفت لازمه دوباره بررسی بشه. خودمم تو اینترنت خوندم که ندول کمتر از ۱ سانتی متر چیز مهمی نیست. نگران نباشید.توکل به خدا انشاالله که چیزی نیست.

2706