2737
2739

سلام دوستان من هفته پنجمم الان چند روزه خونریزی دارم روز اول رفتم دکتر گفت تا قلب بچه تشکیل نشه هیچ درمان دارویی نمیدیم بتا گرفتن ازم خوب بود.خونریزیم همچنان ادامه داره دیگه جرات ندارم برم دکتر کسی تجربشو داشته؟

من خون ریزی داشتم ولی تو هفته ۱۵ که شیاف زدم اوکی شد بچمم چند هفته دیگه بدنیا میاد

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چه بد چند هفته بودی؟ خونریزیت زیاد بود؟دردم داشتی؟

۶هفته تمام

اولش لک بود

کمر درد ک گرفتم دیگه درد وحشتناکی داشتم اخرش لخته شد

یه کنجد دارم شاه نداره😍😍تازه قول داده این هفته عدس بشه😁😁😁😁😁
2740
اولش فقط لک بود قهوه ای الان دو روزه دیگه میرم دستشویی خون قرمز میاد😔

منم کلی علائم بارداریو اینا داشتم پنج روز عقب انداختم اما بیبی منفی بود قبلش لکای مایل به قهو ه ایی میدیدم دیگه پریود شدم حالا دلم هی تیر میکشه تاپیکتو خوندم گفتم نکنه  باردار باشم پری ام بشم بنظرت  امکان داره اخه خواهرم تو بارداری دومش اصلا متوجه نشده بود بارداره پری میشد لکه بینی ام  داشت که بخاطر لکه بینی رفته بود دکتر تازه متوجه شد بارداره!!!!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
منم کلی علائم بارداریو اینا داشتم پنج روز عقب انداختم اما بیبی منفی بود قبلش لکای مایل به قهو ه ایی ...

اگه بیبی چک منفی شده بعید میدونم اما منم خیلی شنیدم تو بارداری لک و خونریزی داشتن.برو یه آزمایش بده خیال خودتو راحت کن

اگه بیبی چک منفی شده بعید میدونم اما منم خیلی شنیدم تو بارداری لک و خونریزی داشتن.برو یه آزمایش بده ...

اره منم رو حساب اون پرسیدم ولی اونا علایم بارداری مث تهوع رو دارن من فقط سر گبجه و ضعف دارم تو نت زدم نوشته بود خونریزی سبک برامن مث پریود کامله ولی برا این حالت گیجی باید برم دکتر خیلی بده

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2706