2733
2739

خوب نیست..شیاف سیکلوژست۴۰۰ شبی یک عدد داخل واژن.

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نیست..شیاف سیکلوژست۴۰۰ شبی یک عدد داخل واژن.

بهم شیاف داده. من اصلا بلد نیستم شیاف بزارم. کجا میزارن. چجوری میزارن؟؟

خدا جون حواست به نی نیم باشه. واسه نی نی تو راهیم یه صلوات میفرستین
2728
لکه داری برو دکتر  پیش میاد  تا بری دکترم استراحت کن  منم داشتم  دارو داد

رفتم ضربان قلب و حرکتاش هم خوب بود. 

بهم شیاف داده. من اصلا بلد نیستم شیاف بزارم. کجا میزارن. چجوری میزارن؟؟

دستکش یبار مصرف بخر..بعد شیاف و با دست بزار داخل وارن با انگشت هل بده تا جاییک میتونی بره داخل..همین..

هرشب موقع خواب بزار ک چون دراز کشیده ای بهتره تا صبح اثر میزاره.

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
دستکش یبار مصرف بخر..بعد شیاف و با دست بزار داخل وارن با انگشت هل بده تا جاییک میتونی بره داخل..همین ...

ممنون. 

ممنون. 

فداتو

2738