2733
2739
عنوان

بیاین بگید میدونه یا نه

273 بازدید | 44 پست

بچه ها فقط سرزنشم نکنید شما رو به خدا 

چند سال پیش بخاطر یه اشتباه مسخره تلفنی با یه آقایی صحبت کردم رئیس بانک بود ، و یکبارم تو پارک از دور همدیگرو دیدیم ظاهرا اون آدم خوب و خانواده داریه ، ولی حالا بعد اینهمه سال متوجه شدم که با پسردایی شوهرم دوست صمیمیه ، فقط میخوام بدونم آیا بهش چیزی گفته یا نه ، نمیدونم چطوری بفهمم ، نمیخوام بعد 5 سال همه چیزو تازه کنم و بهش زنگ بزنم و سؤال کنم که بهش گفتی یا نه ، توروخدا بگید چیکار کنم ؟ اگه زن پسردایی شوهرم چیزی بدونه رسوام میکنه چون هم خودش هم مادرش از من متنفرن ، نمیدونم پسردایی شوهرم چیزی میدونه ؟ یا اگه میدونه به زنشم گفته یا نه 

اگه قرار بود آبروت بره توی این پنج سال رفته بود

فکرتو مشغول نکن و دوباره پیگیر نباش

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نمیگه مطمئن باش 

چون برای خودش بد میشه ...بعد مردا که مثل ما زنا نیستن همه چیو کف دست دوستاشون بذادن

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

نه دیگه حتما نگفته ، اگه بگه برای خودشم بد میشه

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2738

فقط اصلا اصلا اصلا بهش زنگ نزنی هااااا 

به فکر سواستفاده میفته...یا هزارویک اتفاق ممکنه بیفته

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
خب شاید پسردایی شوهرم میدونه و به روم نیاورده چون خیلی پسر اقاییه

خب اگه اقا باشه به زنش که باهات مشکل داره نمیگه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2706