2733
2734

بلوار امام رضا فرش دهقان پور عالیه

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید استارتر مراکز خریدمانتو کفش ولباس زنانه هم بگی دیزد

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2728

خانما لطفا مراکز که مانتوهای قشنگ وکیف وکفش داره تو یزد هم بگید

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
ببخشید استارتر مراکز خریدمانتو کفش ولباس زنانه هم بگی دیزد

نمیدونم کجایی هستین امت یزد به نسبت تهران شیراز اصفهان قیمت بالاتری داره ودر ضمن تنوع آنچنانی هم نداره اما برا مانتو بریدپاساژ آریا یا صدف 

2740
نمیدونم کجایی هستین امت یزد به نسبت تهران شیراز اصفهان قیمت بالاتری داره ودر ضمن تنوع آنچنانی هم ندا ...

من مانتوهای طرح کاشی که جای امیرچخماق هست تواون مایه ها میخوام بنظرت قشنگن؟ 

مرسی گلم بجز خیابان فرخی جایِ دیگه ای روسراغ نداری اگه اینجا چیزی چشممو نگرفت بعد برم اونجا؟

میدان مارکار هم دوتا فرشفروشی داره یه دونه هم وسطای بلوار دانشجو هست که مغازش بزرگه خیلی اما کیفیتش نمیدونم چجوریه

2706