2733
2734
عنوان

شوهرم تو اینستا نوشته سینگل

478 بازدید | 21 پست

من اومدم خونه مامانمینام دیشب اومدم اونم این دو روز سرکار  خلاصه الان دیدم اسمشو نوشته سینگل😐😐😐😐😐😐😐

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکلی نداریم . ی برادرزاده داره اون اینارو بهش یاد میده از عصبانیت زیاد نمیدونم چی بگم

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
2740
مشکلی نداریم . ی برادرزاده داره اون اینارو بهش یاد میده از عصبانیت زیاد نمیدونم چی بگم

يه شر درست كن پاشو ببُر از زندگيتون

جز شر كردن هيجوره اين قضيه درست نميشه

لايك نكنيد مرسي اه🤗

تو هم بزن سینگل فور اِوِر

والا معلوم نیست بعضی از این جماعت چشونه؟ آرزوی سینگل موندن دارن همه عمر  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706