2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از تنها چیزی که گله دارم با سیاست نبودنمه و پررو نبودنم اگه این دو تا رو داشتم هیچی نمیخواستم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2728
بنظرتون برم جادو و جنبل بگیرم

نه بابا پولتم هدر میدی 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

این یه باور غلطه در شما ...

طبق قانون خداوند ، ما به هرچی باور داشته باشیم ، جهان هم دقیقا مطابقش با ما رفتار میکنه ...

مثلا کسایی که باور دارن جذابن ، همه مجذوبشون میشن ...

کسایی که باور دارن خوش شانسن ، همیشه شانس میارن

اونایی هم که باور دارن بدشانسن همیشه بدشانسی میارن

2738
این یه باور غلطه در شما ... طبق قانون خداوند ، ما به هرچی باور داشته باشیم ، جهان هم دقیقا مطابقش ب ...

حالا اینا رو خودت واقعا تجربه کردی؟

جادو و جنبل رو هرکی بره دنبالش ، سر انجامش بدبختیه روی اعتماد بنفستون کار کنین ... اشکال از اعتماد ...

چه اعتماد بنفسی😐

قبل ازدواج و بعدش شغل خوب ،ارامش زیبایی و ...درامدم عالی بود 

اما بعداز بچه دار شدنم اونم دوتا پسر شیطون ،خونه نشینم

میخوام کار خودمو راه بندازم اما هیچ وقت نمیشه

دیگه شدم یه ادمی که فقط میپزه میشوره و بچه داری و...

شرایطم جور نیس واسه پرستار،توی شهر غریب

احساس میکنم اون که قبلا بود من نبودم 

خوشبختیم تموم شد الان ۵ ساله خونه نشینم

من همه کار کردم اما نشد 

دوتا جمله تاکیدی مثبت رو مداما تکرار کنین ، روزانه بیش از دویست بار ، (با احساس خوب)

❤خدایا شکرت که من همیشه ، در زمان درست در مکان درستم ...

❤ من دست به هرکاری میزنم ، بهترین نتیجه رو میده ...

چهل روز مداوما این دوتا جمله رو تکرار کنین ..

بعد از این مدت ، کم کم معجزه ها شروع میشن ...

2706