2737
2739
سلام مامانایی که باردارید
بچه من الان یک سال و سه ماهشه،میخوام از تجربه هام براتون بگم
برای اینکه نی نی درشت بشه ولی شما چاق نشید: تا میتونید مرغ و ماهی بخورید.بچه من موقع تولد 4 کیلو بود
اگه بچتون درشت باشه نگهداریش راحت تره و بچه کمتر مریض میشه. من خدا رو شکر بچمو تا حالا دکتر نبردم. اصلا مریض نشده.خوابشم عالیه
برای هوش بچه کندر بجوید و بعد قورتش بدید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو بگو
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
2728
اگه سیر باشه خوب میخوابه. البته روزا و هفته های اول انتظار خواب خوب نداشته باش. جای بچه باید گرم باشه مثل شکم مادر.بچه رو قنداق کن چون از دست و پاهای خودش میترسه و از خواب میپره
از بارداریت بگو
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
2738
چه بد خیلی اذیت شدی پس
2706