2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

83 بازدید | 9 پست

دلم گرفته خدایا تو دلگشایی کن

خداوند پیشاپیش من گام برمیدارد وراه را برای من هموار میسازد..   مادر دو کودک و شاغل وخانه دار پراز مشغله و مسولیت 💪🙄😊🤗👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم همین یه ربع پیش از خونه مادرم اومدم نهار اونجا بودم اما بازم حوصله ندارم 

خداوند پیشاپیش من گام برمیدارد وراه را برای من هموار میسازد..   مادر دو کودک و شاغل وخانه دار پراز مشغله و مسولیت 💪🙄😊🤗👨‍👩‍👧‍👦
دیروز التماس خدا کردم دلم باز شه....خبری نشد

به امید خدا زودی میشه

حق بدهیم !
یک وقت هایی آدم ها حوصله ی خودشان را هم ندارند .
نباید توقعی داشت ،
وگرنه دیوارِ حرمت ها فرو می ریزد ...
کاری به کارِ بی حوصلگیِ آدم ها نداشته باشیم ،
بابتِ حالِ بدشان توضیح نخواهیم ...
هر آدمی حق دارد گاهی از قوی بودن انصراف دهد و خلوتی بی واسطه بخواهد ،
جایی که خبری از هیاهویِ هیچ کس نباشد ،
جایی که در سکوت و تنهایی بنشیند و خودش را پیدا کند !
صبرِ آدم ها که لبریز شد ؛
نسبت به همه چیز ، بی حس می شوند ،
دنبالِ غارِ ساکتِ تنهاییِشان می گردند ...
آدم است دیگر !
یک وقت هایی کم می آورد ...
کم آوردنِ آدم ها را جدی بگیریم ،
درک کنیم ،
دورتر بایستیم ،
گاهی همین به حالِ خود رها کردن ؛
همین سکوت و حق دادن ؛
بهترین حالتِ دوست داشتن است ...

💟 

من تو شهرم غریبم...یکسری فامیلام یکساعتیمن از خدا لتماس کردم به دل یکیشون بندازه دعوتم کنه دلش برام تنگ شه بگه بیا...سه ساله اینجام هیچکدوم نه نزنگی نه دعوتی ...با اینکه من کادو گرفتم رفتم خونه هاشون...نه برا عروسیم نه برا تولد بچم هیچکدوم نیومدن...الان دارم گریه میکنم از تنهایی خودم...از خدا هم هرچی خواستم مهر من رو بدل یکی بندازه نشد که نشد‌‌‌‌.‌....دیگه خواست خدا این بود در جوار این ادم ها باشم...تسلیما الی امر الله..

2740
من تو شهرم غریبم...یکسری فامیلام یکساعتیمن از خدا لتماس کردم به دل یکیشون بندازه دعوتم کنه دلش برام ...

فدای دلت عزیزم.ایشالله خدا جواب دل تنگت رو بده زودی شاد بشی

فدای دلت عزیزم.ایشالله خدا جواب دل تنگت رو بده زودی شاد بشی

خدا شادم میکنه ولی هیییچ چیز جاگزین تنهاییم و نگاه بیقرار بچم برا بیرون رفتن خونه یه فامیلی رو پر نمیکنه...خونه غریبه ها هم اصلا نمیتونم برم اینجا همه شهر کسی رو نمیشناسم.