2737
2734
عنوان

نظر سنجی اسم پسر😊

260 بازدید | 22 پست

آنیل به معنی نامدار و معروف،کسی ک نامش ورد زبان ها باشد

یاشار به معنی همیشگی جاویدان عمر کننده

من جنسیت نی نیم هنوز مشخص نیس 

میخام قبلش دوتا اسم انتخاب کنم اسم یه دخترونه و یه اسم پسرونه ک وقتی جنسیتشو فهمیدم اسمش گذاشته باشم

اسم دختر و انتخاب کردم موندم رو اسم پسر بین این دوتا

اگر این دو اسم رو نپسندیدین میتونید نظر ندید

لطفا با احترام نظراتتون رو بگید

تعداد رای : 16
نظرسنجی
آنیل
10
62%
یاشار
6
37%
مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم

آنیل

😐اسم دختر هم سلدا

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو مطمئنی آنیل اسم پسره؟ اسم دختر دوستمه😅😅

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
هیچکدوم نهایت یاشار ک انگار قدیمیه

یاشار اطراف ما کسی نداره چون ب اسم شوهرم خیلی میاد دوسش دارم

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2740
سینا شادی

😐

الان تو مطمئنی آنیل اسم پسره؟ اسم دختر دوستمه😅😅

☺آره عزیزم دختر و پسره بیشتر پسر

فقط آنیلللل 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

هردویه ولی تو نت میزنی اسم دختر بالا میاد

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706