2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بچمو روزی ی ساعت....

442 بازدید | 27 پست

بچه ها من ی دختر ی ساله دارم ک تنها نوه مادرشوهرمه و خیلی دوسش دارن... ی جورایی مادرشوهرم میخواد هرروز ببیندش و ب خودش عادتش بده... ولی من خیلی رو دخترم حساس ام.... از طرفی مادرشوهرم اینا ب ما نزدیکن

شوهرم میگه روزی ی ساعت بچمو بذارم پیششون ک هم اونا ببیننش هم من به کارام برسم آخه دخترم خیلی شیطونه و نمیذاره چیکار بکنم تو خونه.... 

شما ب جای من بودین این کارو می‌کردید؟؟؟ 

خیلی سختمه ولی شوهرم ی جورایی اجبارم میکنه آخه دخترم خیلی اذیت میکنه 

نمیخوام دخترم ب کسی وابسته بشه... 

نزار مواظب نیسن ی بلایی سرش میاد قدیمیا زیاد مراقب بچها نیسن

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

من سالی یکبار هم نمیذارم 😁و نی نی هم ندارم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وا چی میشه من از خدامه یکی بیاد یه ساعت نگهشون داره من یه دوش بگیرم غذایی بزارم به کارام برسم 

اگر از نظر اخلاق و رفتار مشکل ندارن خیلی هم عالی

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

اگر فکر میکنی وابسته میشه یا اینکه تربیتش دوگانه میصه و ممکنه چیزایی یاد بگیره ک دوست نداری و اینا،نزار

وگرنه مشکلی نداره خیلیم خوبه ک یه تایمی تنها باشی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

با روزی ی ساعت که وابسته نمیشه من جای تو بودم میذاشتم حیف که شهر دوریم. اینطوری به کارات هم میرسی

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
2706