2733
2739
عنوان

طلاق

272 بازدید | 40 پست

اونایی که چند وقته طلاق گرفتیم حالتون خوبه تونستین با این وضعیت تون کنار بیایین

من که حالم خیلی خرابه

من از عقرب نمی ترسم اما از نیش می ترسم از گرگی که می پوشد لباس میش می ترسم

بیوه بودنم شانس میخواد گلم

یه نفرو میشناسم بیوه هس ...برادراش اینقد بهش میرسن که فک نمیکنم نیازی به شوهر داشته باشه انواع و اقسام طلا ها رو داره...برادراش هر چی پول دارن دست اینه

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیوه بودنم شانس میخواد گلم یه نفرو میشناسم بیوه هس ...برادراش اینقد بهش میرسن که فک نمیکنم نیازی به ...

ماکه هیچکس بهمون توجه نکرده

2728
2738
بیوه بودنم شانس میخواد گلم یه نفرو میشناسم بیوه هس ...برادراش اینقد بهش میرسن که فک نمیکنم نیازی به ...

تازه سر کوفته مونم میدن با اینکه اگه بگم باکی زندگی میکردم  خون گریه میکنی

من یه بار تو عقد طلاق گرفتم تصمیم خودم بود بدون هیچ پشتوانه ای رفتم برای طلاق ولی وقتی بعد از هفت ماه دوندگی موفق شدم روز طلاق حال خوبی نداشتم بغض سنگینی داشتم روزای بعدشم خوب نبود حس میکردم زندگیمو باختم ولی الان بعد از چند سال میبینم اون بهترین تصمیم زندگیم بود

من یه بار تو عقد طلاق گرفتم تصمیم خودم بود بدون هیچ پشتوانه ای رفتم برای طلاق ولی وقتی بعد از هفت ما ...

من خیلی از خودم متنفر شدم از خودم بدم میاد

تازه سر کوفته مونم میدن با اینکه اگه بگم باکی زندگی میکردم  خون گریه میکنی

میدونم گلم ....این آدما خر شانسن...باورت نمیشه زن داداشا تو حسرت طلا هستن شاید هر کدوم یه زنجیر و انگشتر و گوشوار و چندتا النگگو داشته باشن ...ولی خواهرشوهره که میگم از هر نوع سرویس طلا که بگی داره....تازه ماشینش ایرانی هس حالا گفته باید خارجی برام بخرین با این که زن داداشا حتی پرایدم ندارن

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2706