2733
2734

خانوما پسرم یک سالونیمشه.خیلی تحرک داره اصلا ی جا نمیشینه از صب ک بیدارمیشه دائم سرپاست.دوس دارم خیلی با ادب و حرف گوش کن بارش بیارم...الان تو این سن چجوری بهش یاد بدم حرف گوش کن باشه؟تو این سن چ بازی میتونه انجام بده ک سرگرم بشه؟مثلا نقاشی میتونه بکشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای مث پسر منه پس

هم سن و سالم هستن

هرجا میرم انقد اذیت و شلوغ میکنه ک حد نداره

همه میگن چقد اذیتت میکنه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738
میرم خونه کسی میره و وسیله ها دس میزنه خجالت میکشم.میترسم خراب کنه 

خونه ی دیگران یا نرو یا اگه میری تحت کنترل خودت یا پدرش باشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
خونه ی دیگران یا نرو یا اگه میری تحت کنترل خودت یا پدرش باشه

همین کارو میکنم اما بازم بعضیا شاید فک کنن بچم چقد بی ادبه ک ب همه چی دس میزنه و حرف گوش نمیده😶

دختر منم شیطون جایی میرم مدام حواسم هست یا مثلا چیزی که دوست داره بهش میدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

[QUOTE=119467166]وای مث پسر منه پس هم سن و سالم هستن هرجا میرم انقد اذیت و شلوغ میکنه ک حد نداره همه میگن چقد اذیت ...[/QUOTتنبیه میکنی یا چجوری کنترلش میکنی؟

تقریبا هم سن پسر منه من تازگیا اگه واسه چیزی کولی بازی دربیاره و نخوام بدم نمیدم بهش تا کم کم یادبگیره با گریه کاراشو پیش نبره  پسر منم خیلی شیطونه خونه کسی دعوتمون کنن اصلا بچم اسیر نمیکنن چون اونا باتوجه ب شناخت بچم مارو دعوت کردن از بچه ی ساله ام نمیشه توقع داشت ی جا بشینه فقط مواطبم ب خودش اسیب نزنه😊😊😁😁

همین کارو میکنم اما بازم بعضیا شاید فک کنن بچم چقد بی ادبه ک ب همه چی دس میزنه و حرف گوش نمیده😶

خب محیط براش جدیده بچه هم دوست داره کنجکاوی کنه ، شما فقط خودت مراقبش باش بذار بقیه هر فکری میکنن بکنن، تو جمع بهش بگی بکن نکن بدتر میشه ، همراهت اسباب بازی جذاب و خوراکی ببر یکم با اونا سرگرم بشه ، یکم بغلت بگیر ببر بهش گل و گلدون نشون بده تا مهمونی تموم شه ، همیشه با احترام با بچه برخورد کن که کسی جرات نکنه فکر بیخود کنه😉😉

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2706