2737
2739

بالنگ

عرق نعنا

خاکشیر

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاهو خوبه

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2738
چی هست‌؟

بواسیر

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
بواسیر چیه؟😂

بیرون زدگی روده از مقعد؛ یعنی ببخشید موقع دفع درد شدید دارن بازم ببخشید

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
بیرون زدگی روده از مقعد؛ یعنی ببخشید موقع دفع درد شدید دارن بازم ببخشید

اهان من ندیدم روده ام بیرون باشه خخخ ولی وقتی یبوست میگیرم موقع دفع میسوزه انگار زخم میشه یعنی بواسیره؟ امروزم ک اصلا نیومد من قبلا اینجوری نبودم باردار شدم ایجوری شدم

2706