2733
2734
عنوان

به چه بهانه ای پیام بدم؟

1456 بازدید | 25 پست

از همکلاسیم خوشم اومده

قبلا به بهانه درس بهش پیام دادم. اونم واسه جزوه و اینا چندبار پیام داد 

الان به چه بهانه ای پیام بدم که ضایع نباشه؟

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی

اخه دلم تنگ شده واسش  

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2740

اگه میخوای نفهمه که داری نخ میدی پیام نده میفهمن اینا😂من یه بار به یکی که تازه خودش شروع کرده بود پیام دادن ولی چند ساعت بود خبری ازش نبود پیام مثلا اشتباهی دادم گفت خب  دلت تنگ شده چرا پیام نمیدی اینجوری میکنی فک میکنی نمیفهمم مخصوصا دادی یعنی خیلی بد ضایع شدم

تنها راه همون جزوه است. قضیه جزوه یه سنت هست.

پسرا که جزوه نمیویسن  

اگه میخوای نفهمه که داری نخ میدی پیام نده میفهمن اینا😂من یه بار به یکی که تازه خودش شروع کرده بود پ ...

وااایی چه پررو

2706