2737
2734

نظرتون درمورد لیدی میل توماه نُه +پسته خام 

درکل چی بخورم نینیم توپول بشه ،خودمم دوست دارم چاق شم وبرام بمونه 

وزن قبل بارداریم ۵۰ الان ۶۰ تو۲۵هفته وزنش ۷۴۶بود 

تعداد رای : 7
نظرسنجی
بسیار عالی😊
3
42%
نسبتاخوبه😀
3
42%
بی فایدس 😃
1
14%
منــو نینیم شماهمه☺😍😉

پسته گرمیه ماه اخر بخاطر زردی گرمی کمتر استفاده کن دکتر به من گفت پروتیین بخور واسه وزن گیری جنین گوشت قرمز و ماهی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خواهر گفتم کاش عکسش رو بذاره من نمی‌شناسم فکر کردم یه بازیگر تو سریال ترکی ،😂😂😂😂 وقت خوابم رد شده ببخشید .جواب سوالتون هم نمی دونستم 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم ماه آخر روزانه یدونه بستنی و یه لیوان دلستر و یه مشت آجیل بخور ببین چه معجزه میکنه.دختر من 34هفته 1900 بود وزنش اما با خوردن همینا تو 38 هفته با وزن 3350دنیا اومد

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2728
پسته گرمیه ماه اخر بخاطر زردی گرمی کمتر استفاده کن دکتر به من گفت پروتیین بخور واسه وزن گیری جنین گو ...

تشکر عزیز شماهم زایمانت توبهمنه وزن فندقت چقده الان 

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
2738
تشکر عزیز شماهم زایمانت توبهمنه وزن فندقت چقده الان 

اخرین سونو ۳۵هفته ۲۶۸۰بود وزنش

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
گلم ماه آخر روزانه یدونه بستنی و یه لیوان دلستر و یه مشت آجیل بخور ببین چه معجزه میکنه.دختر من 34هفت ...

اجیل مثل چیا ،منظورم چیاتوش باشه عزیز

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
من تخم مرغ آبپز وماست وشیر وخرما کنجد وگوشت وکباب وآجیل میخورم.۳۴هفته ۲۲۰۰گرم بود دکتر گفته خیلی خوب ...

خدا حفظش کنه برات گلم ماشالله  ،ممنون از راهنمایت  

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
ای جانم خدا برا ت ببخشه ،زایمانت چندمه اجی ،راستی کدوم تاریخ دقیقتره بنظرت

همه سونوهام تاریخ زدن دوازده بهمن اما من سزارین دوممه همین شنبه که برم دکتر ببینم چه تاریخی بهم‌نامه بستری میده 

2706