2737
2734
زنجبیل رو دیدم ولی یه بدی داره اینه که طبع تو به شدت گرم میکنه که باعث جوش صورت و درد شدید پریودی می ...

من اصا درد پریود نداشتم موقع مصرف و واقعا باعث شد درد نداشته باشم قبل مصرف درد میکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اصا درد پریود نداشتم موقع مصرف و واقعا باعث شد درد نداشته باشم قبل مصرف درد میکرد 

نه منظورم اینه که اگه مداوم بخوری ..مثلا من یه ماه هر روز میخوردم ..صورتم خشکی و جوش زد و درد شدید .....ولی اگه کلا کم بخوری و دوران پریودی هم بخوری مشکلی پیش نمیاد..

2738
جوش رو اره اما زنجبیل درد شکم رو کم میکنه 

اره اگه همون موقع پریودی بخوری عالیه ..ولی اگه مثلا یه ماه هرروز مداوم خورده بشه طبع رو گرم میکنه و طبع گرن باعث درد شدید میشه ..من تجربه کردم😔

اره اگه همون موقع پریودی بخوری عالیه ..ولی اگه مثلا یه ماه هرروز مداوم خورده بشه طبع رو گرم میکنه و ...

من که خیلی میخورم صبا تازشو عصرا پودرشو فقط دو سه تا جوش زدم اونم تو دوران پریودی جوش زدم