2733
2739
عنوان

مامانا توروخدابیایدکمک.دخترم...

235 بازدید | 54 پست

توروخدایکی بگی بااین سوختگی وسط پاهای دخترم چیکارکنم 1سالونیمشه دکترم بردم جواب نداده هرپمادبگی استفاده کردم پاهاش و رونش قرمز شده شششدیدهم قرمزشده طوری ک بصورت دایره درومده روی رونش حتی پاهاش هم تاپایین دون دون قرمز زده کسی میدونه بایدچیکارکنم حتی هردفعه ک دستشوی شماره1هم میکنه میشورم اصلاهم توخونه پوشک نمیکنم فقط کهنه یابازه...توروخداراهنماییم کنیددلم براش خونه اجرتون باابلفضل

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم پماد کالامین خوبه 

شاید هم گرمی داره بدنش عناب بده بهش

پوشش هم عوض کن شاید بهش نمیسازه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

یه مدت پوشک نکن

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

شاید به یه غذایی حساسیت داره اگه مدام تکرار میشه این سوختگی

مثلا به لبنیات یا تخم مرغ

دخترمن ک اینطوره

وقتی میخوره گونه هاش و حای پوشکش همینطورمیشه

الانم پماد کلوتریمازول و هیدروکورتیزون یا کلوتریمازول و مومتازون بگیر با هم قاطی کن بزن

سریع خوب میشه

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم

عفونت نداره

پناد کلوتریمازول و ان ان رو قاطی کن بزن عالیه 

شوینده لباساش رو عوض کن شاید حساسیت داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
کلو بتازول استفاده کردی؟

ن .اما ان ان .هیدروکورتیزون .رکوبیزول.ادیب درم.ایپانتن.باپودراستفاده کردم فایده نداشت

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘
2706