2733
2739
عنوان

جواب رد خواستگار

540 بازدید | 40 پست

بچه ها چجوری به خواستگارم جوابه منفی بدم که ناراحت نشه اخه چند بار قضیه ی ازدواج رو مطرح کرده و خیلی دوستم داره علت جوابه منفیم اینه که دو سال ازم کوچکتره؟یک جمله ی بلند و با تربیت بگید چون همکارمه و همیشه باید همو ببینیم

تنها مشکل سنه؟

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سال کوچکتر به نظرم اشکال نداره باز هر جور خودت صلاح میدونی .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2728

اگه بخاطر سن هست و بقیه شرایط اوکیه نکن خواهرم 

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
بله

بنظرم تجدید نظر کن

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
2738
همه ی خانم ها تو تاپیک دو تا قبلیم گفتن قبول نکن به مشکل میخوری همسرت چند ساله دیگه ازت سرد میشه

اول بوگو چن سالته؟

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706