2737
2734

من ب دکترم گفتم

گف تپش قلب و تنگی نفس عادیه

ولی اگ میبینه شدیده و اذیت میشی برو دکتر قلب

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اینچیزی ک میگی نگران نباش‌

اگه خدای نکرده درد بد گرفت یا تیر کشید یا ضربان قلبت رفت بالا اونوقت برو دکتر چکاپ کن ضرر نداره. من ماه اول و دوم اینجوری میشدم. تو ماه سومم ک فعلا هستم خوبم

خدایا مراقب عشقم و تو دلیم باش
من هفته ۶ ام حالت تهوع-استفراغ-بی حالی-بدغذا-یبوست-جوش-سردرد هر چی درده اومده سراغم هفته بعدم پایا ...

همش ی طرف یبوست ی طرف🤣

من تازگیا گرفتم دکترم ی شربت داده عالیه تا میخورم راحت میشم

برو دکتر واسه همشون بهت دارو میده

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

من تند نمیتونستم راه برم...همش میگم ب شوهرم اروم راه برو...ارومتر از عادی...تند زدن قلبم عادیه...خونرسازی میخواد بکنه بچه درشت شده

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2706