2737
2739

😁😁

تعداد رای : 45
نظرسنجی
بلی
10
22%
خیر
35
77%
حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ترند چیه حالا..

یه موضوعی که توی شبکه‌های اجتماعی بحث داغ روز میشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترند چیه حالا..

حالا امروز گیری دادی به تاپیک‌های تو گنجه‌ای من 😁😁

2731
حالا امروز گیری دادی به تاپیک‌های تو گنجه‌ای من 😁😁

برم؟

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
برم؟

هرجور راحتی 😊 خدا رو شکر دیگه برای گشتن تو سایت آزادی داریم

قبلاً مگه نبود

منظورم اینه که درسته تو خیلی موارد محدودیت داریم، ولی حداقل این آزادی رو داریم 🙂

2738

می‌خوام بنویسم رو کارت پستال 😅🌼

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،