2733
2739

اه حالم خرابه بخدا وقتی اینجور زور میگه خدالعنتش کنه جهیزامو زده به ماشین و روش نوشته خدافظ

دیشب رفتیم خونم صاحب خونه گفت شوهرت وسایلاتو برداشت رف شهر دیگه هووووف شکایت کردم استرداد جهیزیه ۲۳این ماه هس من فقط لیست جهیزیه و فاکتورهاش و شاهد دارم اما اون امضا نکرده لیست رو،بنظرتون چی میشه میتونم ازش بگیرم😭بخدا شبو روز ندارم مامانم فقط گریه میکنه و ازهمه بدتر امروز ام بمامانم شکایت کرده گفته مادرزنم گوشیمو دزدیده😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داری طلاق میگیری؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728

وا مگه شهر هرته بار زده برده؟ برید کلانتری محلشون شکایت کنید تا وسایل رو نفروخته پس بگیرید. کاش خودت زودتر دست به کار میشدی واسه بردن وسایلت

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙
2740

روش نوشته خدافط🤣🤣🤣🤣🤣

وای استاتر ببخشید ولی خندم گرفت

تو قانون اومده هر چیز که زن و مرد هم باهم بخرم برا زن هست و مرد حق نداره بر داره شکایت کن

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

لعنت بهش بیاد 

توام برو ازش شکایت کن اولا بدون تو جهیزیتو برده 

دوما برو بگو تمام پولاو طلاهامم دزدیده توام بر علیه اش شاکی باش حالا ک با دروغ داره میاد جلو توام شکایت کن ازش 

چقد نامرده کصافت

2706