2737
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم زن صیغه کرده

1184 بازدید | 33 پست

خواهر شوهرم پیام های زنه رو تو گوشی شوهرش دیده وقتی هم  شوهرش گفته شوهره با پرویی گفته همینی که هست و  بحث شون  شد و شوهرش کتکش زده .زنه 25 سالشه .مثل اینکه از وقتی. خواهرشوهرم باردارشدصیغش کرد .خواهرشوهرم الان دخترش 5 ماهشه بیچاره.از  امده خونه باباش دو روزه ..اول به شوهرم برادر شوهرم نگفت و باباش ...فرداش مادرشوهرم گفت شوهرم و برادر شوهرمم رفتن یه کتک حسابی زدنش .اوضاع قمر در عقرب شده خیلی ناراحتشم .خیلی خوبه هرچه بگم خوبه کم گفتم تازه یعنی شوهرش پسر عموشه 

چه مرد مزخرفی 😒عقلش به پایین تنش متصل 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
دلم خنک شد کاش همچین اتفاقی واس خواهر شوهر من بیوفته ببین ادیت کردن زن چه کار بدیه.

چرا مگه چیکارت کرده

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
2706