2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شده حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 69 پست
کلا مورد داری تو ..خودتو درست کن .اخه این حرفا چیه میزنی ..ینی چی مردای بیرون بهم اعتماد ب نفس میدن ...

اره برقی رو خوب اومدیا 

والا با تریلی رو غیرت مرد ویراژ میدن بعد ناراحتم میشن

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نشیا ولی مقصر این ماجرا تویی

آخه آدم دعواشو به شوهرش نشون میده کلا مردا دنبال سوژه واسه دعوا هستن ثانیا اون حرف که آرایش میزنی میری بیرون نامحرم بهت اعتماد به نفس میده به منم بگی بقرآن دیوونه میشم الکی آتیش زدی به زندگیت

2728

حرفایی که به غیرت مرد ربط داره رو نزن.مقصر خودتی.ابراز علاقه مردا متفاوته همشون که قربون صدقه نمیرن.مثلا شوهر من خیلی کم حرفه اهل دوست دارم گفتنم نیست میگه بدم میاد بگم ولی وقتی نیبینم چجوری واسه اسایشمون دست وپا میزنه میفهمم چقد دوسم داره

2740
کلا مورد داری تو ..خودتو درست کن .اخه این حرفا چیه میزنی ..ینی چی مردای بیرون بهم اعتماد ب نفس میدن ...

خواستم تحریک بشه بهم توجه کنه نمیدونم چرا یهو اونو گفتم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
یه چیزایی ادم میشنوه میخاد با قاشق حمله کنه به ترامپ 😁😁

بعضیا  میکنن آدم خره🤣🤣🤣🤣

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
خب بد حرف میزنی عشق من.ذوق داره مردای دیگه نگات کنن.

نه من اونجوری نیستم ولی توی عصبانیت حرفای بدی میزنم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘