2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شده حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خیلی بچه گانه رفتار میکنی احساس میکنم پست اول و یه دختر ۱۳ ساله نوشته😐

الآن چکار کنم دارم نابود میشم به خدا دلم میخواد برم خودمو پرت کنم پایین راحت شم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
نمیشه نزدیک پریودی بری خونه ی مامانت ؟ 

اونجام رفتم بدتر دعوامون شد مامانمم فهمید شوهرم بیشتر عصبانی شد قاعدگیم چندوقته بهم ریخته اوایل فکرکردم بار دارم ولی نبودم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2731
الآن چکار کنم دارم نابود میشم به خدا دلم میخواد برم خودمو پرت کنم پایین راحت شم

هیچی..چون بی سیاستی خودتو از چشم شوهرت انداختی...یعنی چی ارایش میکنم بیرون بهم اعتماد ب نفس میدن 😐 اینو ب مرد مگ میشه گفت؟

چرا خودتو ضعیف نشون میدی پیش شوهرت؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
اونجام رفتم بدتر دعوامون شد مامانمم فهمید شوهرم بیشتر عصبانی شد قاعدگیم چندوقته بهم ریخته اوایل فکرک ...

من توی قاعدگی  شوهرم ک هست با اون دعوا میکنم تا سر کاره  هم یا پیام میدم ب ی بهونه ای دعوا میکنم یا الکی میشینم گریه میکنم😐

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2738
کتک کاری کردیم 

کتک کاری اسمشو نمیشه گذاشت زن که زورش به مرد نمیرسه ،بعدشم چرا انقد حد خودتو میاری پایین که کتک بخوری،اعتراضو گلایه اتو بکن ولی جرو بحث نکن که کار به اینجا برسه ،تو این مساله ای که گفتی مقصر صد درصد بودی ولی پیشقدم هم نشو واس آشتی اونوقت دستش عادت میکنه به زدنت، زمان همه چیو حل میکنه