2733
2739
عنوان

یه پسر شدید اسکلم کرد

619 بازدید | 43 پست

هم دانشگاهیم یه سال پیش ازم خواستگاری کرد بهش گفتم نه الان پریروز پیام داده نوشت سلام بعد یک ساعت بهش گفتم سلام بعد یک روز ؟!!!! گفت خوبی بعد یک ساعت گفتم مرسی کاری داری الانم یک روز میگذره جواب نداده .چرا اینجوری میکنه ؟اسکلم کرده؟خجالت میکشه درخواستشو دوباره بگه؟چه فکری تو ذهنشه؟خواهشا تمام تحلیل هاتون رو بنویسید

اه حالم بهم میخوره از اینا کی اینجوری چت میکنن

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

توهم دوروز بعد جواب بده اینسری 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

من اگه پیامم ی دقیقه دیر سین بخوره طرف رو بلاک میکنم

فقط بابام دیر سین میکنه مثلا الان پیام میدم بابا آب انار میخوام

بعد ۲روز دیگه میگه بابا مواظب باش نزایی تا بگیرم 🤣🤣🤣🤣👊

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706