2733
2739

سلام دوستان 

من افتادگی پلک بالا دارم و زیر چشمم چروک داره خیلی میخوام پلاسما جت انجام بدم ولی نمیدونم اصلا فایده ای داره یا نه و چقدر ماندگاری داره اگه کسی انجام داده لطفا بیاد از تجربیاتش بگه منو از این سردرگمی نجات بده ممنونم  

خیلی بده جاش به این راحتیا نمیره اصلا بیخود پلاسما جت اگر افتادگی داره باید عمل کنی که خیلیم راحته عملش فقط دکتر خوب برو

کاربر lida30 هستم عضویت اردیبهشت ۹۶ ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون خویش  بعد از این میزان خود شو  تاشوی موزون خویش
خیلی بده جاش به این راحتیا نمیره اصلا بیخود پلاسما جت اگر افتادگی داره باید عمل کنی که خیلیم راحته ع ...

مرسی عزیزم 

شما انجام دادی؟ برای چه کاری بوده؟ یعنی چی جاش نمیره؟ یعنی زخماش جاش میمونه واقعا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  شما انجام دادی؟ برای چه کاری بوده؟ یعنی چی جاش نمیره؟ یعنی زخماش جاش میمونه واقعا؟

نه من انجام ندادم ولی دوستم برای بینیش انجام داد اصلا اثری نکرد اولا بعدم طول کشید تا حاش بره خیلی رومخ بود اصلا نرو 

کاربر lida30 هستم عضویت اردیبهشت ۹۶ ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون خویش  بعد از این میزان خود شو  تاشوی موزون خویش
2731

تخفیف ویژه بمناسبت افتتاح شعبه دوم
کلینیک پوست و لیزر ادونیس

* هايفوتراپي 800تومان (با پيشرفته ترين دستگاه و نتيجه دهي فوق العاده)
* ليزر موي زايد کل بدن 299 هزار تومان
(با دستگاه الکس دايود امريکايي و کاملا بدون درد)- با پراتور خانم و آقا
* پلاسماجت 250 هزار تومان
بوتاکس 100-150 تومان

*** به متولدين هر ماه 50 هزار تومان تخفيف استفاده از خدمات اهدا ميشود.
*** در صورت معرفي کلينيک به دوستان خود، 10% مبلغ خدمات دوستانتان زا هديه بگيريد.

تلفن جهت هماهنگي 77729654 --77729756– 09197757767
تهران- تهرانپارس-خیابان فرجام شرقی-بین عادل و زرین-جنب استخر نارسیس-پلاک 77-ورودی 8-طبقه سوم واحد 14

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

تلفن جهت هماهنگي 86110844-02186110849– 09120150817