2737
2739
عنوان

جراحی کیست سینه (فیبروآدنوما)

2582 بازدید | 16 پست

دوستان روز بخیر

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

یه فیبروآدنوما دارم تو سینه ی راستم ۳در ۱ سانته

هفته ی گذشته بیوپسی کردم

دیروز دکترم جواب رو دید گفت باید جراحی بشه که البته اورژانس نیست

ولی نشد باهاش حرف بزنم سه هفته دیگه وقت گرفتم که مشاوره بگیرم ازش برای عمل

کسی تابحال کیست سینه رو جراحی کرده؟؟

بیهوشی میخواد؟؟

بعدش درد زیاد بود؟؟

سپاس از کمکهاتون

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خییییلی عملش راحته...منو ک بیهوش کرد...بعدشم اصلا درد نداری....

ممنون عزیزم از وقتی که میذاری

نقاهت خاصی داره؟؟؟

من فقط همسرم هست برای کمک 

چند روز  مثلا باید  ایشون مرخصی بگیره؟؟

2728

قبل از جراحی میتونید از طریق داروهای گیاهی کوچیکش کنید.اگه کوچیک نشد سراغ جراحی بریر.من مادرم میوم رحم داشت دکتر گفت حتماااا جراحی .از طریق داروگیاهی درمانش کرد و خیلی کوچیک شد و دیگه نیاز ب جراحی نداشت.

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
قبل از جراحی میتونید از طریق داروهای گیاهی کوچیکش کنید.اگه کوچیک نشد سراغ جراحی بریر.من مادرم میوم ر ...

من دو ساله دارمش

خیلی رعایت غذایی و دارویی کردم

ولی تاثیری نداشته عزیزم

ممنون عزیزم از وقتی که میذاری نقاهت خاصی داره؟؟؟ من فقط همسرم هست برای کمک  چند مثلا باید &n ...

ن  خیلی راحته عملش...همون لحظه هم مرخصت میکنن...من کرمان عمل کردم بهترین دکتر جراح...دکترت خوب باشه ک سینتو دستکاری نکنه...من خصوصی عمل کردم

2738
من دو ساله دارمش خیلی رعایت غذایی و دارویی کردم ولی تاثیری نداشته عزیزم

شبها کف پاهاتو چرب کن بخواب با روغن زیتون.سردیجات نخور.من خواهرم رفته پیشِ دکتر روازاده تهران .برای اون تعدادش زیاده داخلِ هردو سینه هم هست.فعلا دارو مصرف میکنه .ان شاالله همیشه سلامت باشی

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
ن  خیلی راحته عملش...همون لحظه هم مرخصت میکنن...من کرمان عمل کردم بهترین دکتر جراح...دکترت خوب ...

عاشقتم بابت همراهی 

دکترم  مدیر کلینیک  پستان جهاد دانشگاهی تهران هست

تو کلینیک خصوصی  عمل میکنه

ولی چون نتونستم باهاش صحبت کنم یکم گیجم

ممنون بابت دلگرمی عزیزم

شبها کف پاهاتو چرب کن بخواب با روغن زیتون.سردیجات نخور.من خواهرم رفته پیشِ دکتر روازاده تهران .برای ...

عزیزیییی

چشم عزیزم حتما امتحان میکنم

منم یه چندتایی دارم

فعلا این یکی بزرگتره

همچینن عزیز

ممنون عزیزم....انشالله بسلامتی عمل کنی...اصلا نترس...من نیم ساعت بعد عمل رفتم خونمون🤣🤣🤣🤣🤣

فدای تو عشقم

خیالم راحت شد

خیلی ممنون ازت که وقت گذاشتی ایشالا که همیشه شاد و سلامت و موفق باشی 🥰🥰🥰

2706