2733
2734

سلام صبحتون بخیر

من شربت فارمنتین بی دی 228 _کو اموکسی کلاو رو که 12 ساعتی بود دز مصرفش شش ساعتی دادم به نوزاد سه و ماه نیمه ام فقط امروز ویکبار  این اتفاق افتاد مشکلی پیش نمیاد واسش؟ 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
نه عزیزم چیزی نمیشه

خیلی ممنون

پس ساعتشو تغییر بدم یعنی امروز پنج ونیم صبح دادم دز بعدی رو پنج ونیم عصر بدم درسته؟ 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ولی دوازده ساعت بده چون آموزشی کلاو قویه 

خداروشکر خیلی ترسیده بودم

حتما عزیزم از ساعتی که دادمش بعدی رو 12 ساعت بعد میدم

آره ساعت پنج دادی ساعت پنج عصر بهش بده آموکسی کلا چرک خشکنه وقوی بچه نوزاده دوز مصرفشو حتما رعایت کن 

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
آره ساعت پنج دادی ساعت پنج عصر بهش بده آموکسی کلا چرک خشکنه وقوی بچه نوزاده دوز مصرفشو حتما رعایت کن ...

چشم حتما

فقط خیالم راحت باشه مشکلی پیش نمیاد امروز اشتباهی دادم؟ 

چشم حتما فقط خیالم راحت باشه مشکلی پیش نمیاد امروز اشتباهی دادم؟ 

نه فقط بهش شیر بده بعدشم اگه تونستی صبح پاشد یه چند قاشق آب جوشیده سرد بهش بده بخوره اما حتما رعایت کن دوازده ساعت و دیرتر بده اما زودتر نده منم به دخترم دادم امادوازده ساعتو شاید ده دقیقه هم دیرتر میشد اما زدوتر نمیدادم چون خطرناکه

2738
نه فقط بهش شیر بده بعدشم اگه تونستی صبح پاشد یه چند قاشق آب جوشیده سرد بهش بده بخوره اما حتما رعایت ...

چشم حتما حواسمو جمع میکنم اخه با ساعتای بیمارستانش قاطی کرده بودم صبح زودم گیج بودم اصلا حواسم نبود 12 ساعتیه دعا کن مشکلی پیش نیاد توروخدا

چشم حتما حواسمو جمع میکنم اخه با ساعتای بیمارستانش قاطی کرده بودم صبح زودم گیج بودم اصلا حواسم نبود ...

ایشالا چیزی نمیشه نترس تو شیر هروقت پاشد زودبهش بده صبحم یکم آب بده بدنش یوقت خشک نشه فقط آب جوشیده ولرم  حواست باشه آب یخچال ندی بهش

ایشالا چیزی نمیشه نترس تو شیر هروقت پاشد زودبهش بده صبحم یکم آب بده بدنش یوقت خشک نشه فقط آب جوشیده ...

نه دارم اب جوشیده ی سرد شده الان چند قطره با قطره چکون بهش بدم خوبه؟ 

اره یه مقدار بهش دادم الان

آره من با قاشق میدادم به دخترم سه چهارتا قاشق مرباخوری که بوقت تشنش نشه من الان که دخترم شش ماهشه با لیوان بهش آب میدم اونم از کناره های لیوان میگیره محکم نگه می داره که همشوبخوره 

آره من با قاشق میدادم به دخترم سه چهارتا قاشق مرباخوری که بوقت تشنش نشه من الان که دخترم شش ماهشه با ...

ای جونم خدا حفظش کنه واستون الان یه مقدار دادم ولی چون سرفه میزنه بعد خوردن میترسم الان باز شیر یا اب بدم گزاشتم بخوابه وقتی بیدار شد شیرش میدم