2733
2739
عنوان

بچه ها زایمان طبیعی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همین ۵۰+۵۰ نظر ها منو گیج میکنه واقعا 

که طبیعی بهتره یا سزارین بعضیا ک سزارین کردن میگن پشیمون بعضیا ک طبیعی میگن پشیمونن اصن ادم گیج میشخ

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2731
سعني واقعا اينقدري كه ميگين تاثير منفي داره زايمان؟ پس اينهمه تبايغ جراحي زيبايي ميكنن چيه؟ ترسيدم ...

همش چرته 

ببین ی جاییت ببره بخیه بشه ده سال بعدم اونجا ردش هست درسته؟؟ اونجام بریده میشه بخیه میشه دیگه

2738
دقیقا همین ۵۰+۵۰ نظر ها منو گیج میکنه واقعا  که طبیعی بهتره یا سزارین بعضیا ک سزارین کردن میگن ...

سزارین حداقل جاییت گشادنمیشه منم کلک خوبیاشوخورذم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
سعني واقعا اينقدري كه ميگين تاثير منفي داره زايمان؟ پس اينهمه تبايغ جراحي زيبايي ميكنن چيه؟ ترسيدم ...

منم همینو میگم کلی بازیگرای خارجی پارسال حمایت از زایمان طبیعی داشتن و تو امریکا ۴۰ درصد کاهش داشته سزارین و این چیزا من نمیدونم شاید اینجا بدجور میزاییم ما ک پاذن میشیم

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

اخ که کاش منم ترسیده بودم.روزگارم داغونه.........خدا خودش کمکمون کنه.کم اوردم .ولی بازم شکر

منم بالاخره مادر شدم🤰💃
من طبیعی راضی بودم 

گشادی و اینا چی؟برات پیش نیومد؟

منم همینو میگم کلی بازیگرای خارجی پارسال حمایت از زایمان طبیعی داشتن و تو امریکا ۴۰ درصد کاهش داشته ...

اونا نرمش و فعالیت خاص دارن تحت مراقبتن و تغذیه و جنب و جوش مناسب دارن 

2706