2726
عنوان

بچه ها زایمان طبیعی سوال دارم

382 بازدید | 60 پست

بعد از زایمان طبیعی واژن حالتش قیافش و ببخشید ببخشید تنگی و ایناش تغییر میکنه؟ 

و سوال دوم اگر تغییر میکنه آیا موقع زایمان عمل زیباییشو انجام میدن؟

من پردم حلقویه کلفته و تو برگه ذکر شده با تیغ جراحی 

میخوام بدونم بعد از زایمانه طبیعی دیگه هیچوقت مثه اولش نمیشه؟ 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

بایدخودت بگی عمل زیبایی میخای نه واژن مثه اولش نمیشه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واژن يه ماهيچه انعطاف پذيره هنگام زايمان كش مياد و باز ميشه بعد از زايمان به حالت قبل برميگرده 

من عمل زيبايي انجام ندادم و نميدونم اونموقع انجام ميدن يا نه 

درضمن شنيدم اين عمل باعث ميشه احساس لذت تو رابطه كم بشه ديگه نميدونم درسته يا نه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

منم طبیعی بودم ولی اصلا تغییر نکرده.شنیدم بهشون بگی سره زایمان ترمیم میکنم

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
نهههه منم دقیقا حلقوی بودم ینی همیشه باکره بودم الان مث غااااره غار هیچ ترمیمی هم نمیکنن  کلا ...

وای چقد بد یعنی اگه ب عقب برگردی سزارین میکنی؟ 

پس‌چرا انقد همه خوب میگن از طبیعی ؟

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
نهههه منم دقیقا حلقوی بودم ینی همیشه باکره بودم الان مث غااااره غار هیچ ترمیمی هم نمیکنن  کلا ...

وای چه بد 😥 کوه پشیمونی تو گفتارت دیدم 😑

اینجابایدیادبگیری ک آرزوهاتو دفن کنی🥀
واااای  خوبه من سزارین کردم

بخدا بزرگترین خریت عمرمو کردم سزارین نکردم 

الان یه کمر دردهای عجیبی میاد سراغم انگار استخونهام خرت و خرت رو هم ساییده میشن نمیدونم چ دکتری هم باید برم

2706