2737
2734
عنوان

احتمال بارداری

161 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من حدود یکماه پیش سقط جنین پنج هفته ای داشتم وقتی خونریزیم تموم شد دو بار رابطه ی بدون جلوگیری داشتم بعد ک رفتم دکتر گفت قرص جلوگیری بخور تا سه ماه باردار نشو الان قرصم تموم شده و بابد پریود بشم اما همه علایم بارداری رو دارم ایا ممکنه باردار باشم. باز؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا شیش روز بعد از قرص عادیه ک پریود نشی

درسته اما همش میگم نکنه حامله باشم شبا از بوی نفس شوهرمم پا میشم با اینکه خیلیییی تمیزه و اهل هیچی نیس دندوناشم سالمه انقدر حساس شدم

2738
من کار سنگین کردم علایمی نداشتم حتی لک بینی هم ی قطره کوچولو 

پس چجوری فهمیدی سقط شده؟کار سنگینت چی بود؟

الان بی بی چک بزن مشخص میکنه عزیزم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
پس چجوری فهمیدی سقط شده؟کار سنگینت چی بود؟ الان بی بی چک بزن مشخص میکنه عزیزم

لکه رو ک دیدم رفتم سونو چون داخل هفته شش میشدم گفتم شاید صدا قلبشم بشنوم ک رفتم گفت اصن رحمت پر خونه فرداش هم دفع شد

لکه رو ک دیدم رفتم سونو چون داخل هفته شش میشدم گفتم شاید صدا قلبشم بشنوم ک رفتم گفت اصن رحمت پر خونه ...

واااای منم تو ۴ هفته لک دیدم😭😭😭😭 هنوز سونو ندادم ای خدا نگران شدم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
واااای منم تو ۴ هفته لک دیدم😭😭😭😭 هنوز سونو ندادم ای خدا نگران شدم

نههههه اصلا نکرانی نده منم از بس اینجا پستا رو خوندم استررس گرفتم لک و خیلیا میبینن من قابلمه ی سنگین ک بلند کردم و مهمونی بزرگ دادم چند تا پشت سر هم همشم تنهای تنها روز اخرین مهمونی این بلا سرم اومد 

2706