2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا خریدیم .. اونروز ک خریدیم..ازش خوشم اومده بود نسبت ب چیزای دیگ ک دیده بودم..بعد الان فامیلا میگن ...

اون نگین دار خیلی شیکه خیلی خیلی شیکه 

به حرف فامیل گوش نکن بگو پسندیدم خریدم سبک خوبه همیشه دستته 

2738
اون چیزی که دلت خواست بخر الان این انگشترا خیلی مد شده همه هم دارن .تازه ازدواج کردین 

اون لحظه .. ازش خوشم اومده .. ولی بعد اینکه عقد کردیم .. همه گفتن😔😔 .. اره .. الان دیکه داره دو ماه میشه که عقد کردیم ..عروس کوچیکه ام 

اون لحظه .. ازش خوشم اومده .. ولی بعد اینکه عقد کردیم .. همه گفتن😔😔 .. اره .. الان دیکه داره دو ما ...

من که به حرف مردم گوش نمیدم پیش حلقمو مادرشوهرم خریده اولش دوس نداشتم ولی الان هرجا میرم اونو دستم میکنم چون سبکه ولی حلقه ازدواجمو جواهر برداشتم الان میترسم سنگاش بیفتن اصلا دستم نمیکنم ولی حلقه تو خوبه خیلیم خوشگله منم دوسش دارم یه روزی میخرم .عزیزم بخاطر خودت زندگی کن نه حرف مردم 

من که به حرف مردم گوش نمیدم پیش حلقمو مادرشوهرم خریده اولش دوس نداشتم ولی الان هرجا میرم اونو دستم م ...

😍😍مرسی گلم

میدونی ماها تو بدشانسی افتادیم بخاطر این گرونیا 

الان نمیدونم سرویسم چجوری قراره باشه ..

واسه من که شش تا النگو خریدن دوتا حلقه .گوشواره .پلاک .فقط گردنبندم مونده که به احتمال زیاد سرویشو م ...

درکت میکنم 😘👌 منم دو تا النگو و یه حلقه و یه نشون و یه سکه .. سرویس مونده 😅

درکت میکنم 😘👌 منم دو تا النگو و یه حلقه و یه نشون و یه سکه .. سرویس مونده 😅

نخرن هم چیزی نمیگم چون واقعا گرونه .میرم نقره میخرم قرار نیس طلا باشه .چون من واقعا از النگو خوشم میاد از گردنبند خوشم نمیاد

2706