2733
2739
عنوان

شکل اصلی بینی بعد عمل کی معلوم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 48442 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲ سااال؟؟؟شوخی نکن..بینی من گوشتی بود الانم از حالتش خوشم نمیاد.یعنی باید دو سال صبر کنم

گوشتی ورمش از بینی استخونی دیرتر از بین میره من چند وقت ۱ سال میشه بینیم استخونی بود دکترم گفت بعد یکسال فرم اصلی مشخص میشه 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2731
2738

تا ۱سال برای من ورم داشت الان که ۱۰سال گذشته بعضی وقتها ورم میکنه خواب تغذیه و مریضی هم تاثیر داره . عجله نکن صبر کن طول میکشه 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
صبح ها که بیدار میشم بینیم افتضاحه تا کی اینجوریم تازه شروع کردم فقط شبا چسپ میزنم چهطوره به نظر شما ...

اوایل صبحها همینطور ورم داره 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
من تو عمل اولم تهران انجام دادم دیگه بعد ده ماه افسردگی گرفتم رفتم کرمانشاه میگم وقتی که گچو دراورد ...

سلام منم کرمانشاهیم سوتهران عمل کردم منم وقتی کچو دراوردن بینیم عالی بود ولی الان دوسندارم ببینمش میگم ترمیم بینی بعداز عمل توسط پزشکی که اول پیشش جراحی کردم رایگان انجام میشه؟

۲ سااال؟؟؟شوخی نکن..بینی من گوشتی بود الانم از حالتش خوشم نمیاد.یعنی باید دو سال صبر کنم

سلام گلم فرم بینیتون تغییر کرد راضی هستی؟چون منم تازه عمل کردم اصلا فرم بینیمو دوست ندارم

صبح ها که بیدار میشم بینیم افتضاحه تا کی اینجوریم تازه شروع کردم فقط شبا چسپ میزنم چهطوره به نظر شما ...

سلام عزیزدلم بینیت خوب شده؟ منم وقتی گچ ودراوردم خوب بودولی الان نه یک ماهه عمل کردم 

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺
2706