2737
2734
عنوان

ليزر موهاي زائد

322 بازدید | 34 پست

دوستان من ميخام برم موهاي بدنمو ليزر كنم بعد قيمت  ليزر تو مطب دكتر پوست خيلي گرونتره تا ليزر ارايشگاها واقعا گيج شدم نميدونم كدومشو برم حالا ارايشگاهم چندتا از دوستام رفتن راضي بودن ولي واسم اين اختلاف قيمت خيلي تعجب اوره ميشه بيايد تجربياتتون رو بگيد🙏🌹

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

برو مطب ك معتبر تره 

مريض نشي يوقت پولش مهم نيست در مقابل سلامتيت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارایشگاه نرو برو پیش دکتر

شماهم مثل منه نظرتون خودمم ميگم اونجا حتما گرونتره يه تفاوتي داره

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2731
ارایشگاه نرو یه وقت  مریض میشی

اره ميترسم برم ارايشگاه موهاي بدنم بيشتر شه 

برو مطب ك معتبر تره  مريض نشي يوقت پولش مهم نيست در مقابل سلامتيت

درست ميگيد🌹

2738

يه بار يه خانمي اينجا ميگفت ميرم ارايشگاه وبيكيني و زير بغلم فكر كنم گفت ١٢٠ من تعجب كردم اخه دكتر چندبرابر اينو واسه فقط بيكيني ميگيره

جدا از زیاد شدن مو مریض میشی معمولا تو ارایشگاها بهداشت خوب رعایت نمیشه

كاملا درسته

بعد رنگ پوست بيكيني رو روشنم هم ميكنه يعني ديگه نيازي به ژيلت نداريم

من فول بادی میرم پیش متخصص پوست اصلااا به ارایشگاها اطمینان نکنید

عزيزم هزينتون چقدر شد راضي هستيد من از ژييلت زدن خسته شدم من كمرمم مو داره

ببين به دستگاهشه.من مطب دكتر ميرم اما خود دكتر كه انجام نميده.چون ليزر مو چيز خاصي نيست كه تبحر انچناني بخاد.با يه دوره اذم ياد ميگيره.فقط نوع دستگاهش مهنه

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
ببين به دستگاهشه.من مطب دكتر ميرم اما خود دكتر كه انجام نميده.چون ليزر مو چيز خاصي نيست كه تبحر انچن ...

واسه شما چه دستگاهيه

2706